FAQ

Jednací řád tiskárny

1 Vzory se svislými a vodorovnými čarami a také prvky vzoru, které spadají do plné čáry, mohou být při tisku nerovnoměrné. 

02 Objednaný tisk jednoho vzoru na přírodní materiály lze ve výjimečných případech rozdělit maximálně na 2 části. Příčinou je např. konec role daného materiálu, kdy jeden díl nesmí být kratší než 3 metry. 

03 Zakázky na potisk polyesterových materiálů lze vzhledem ke specifičnosti výroby dodat maximálně ve 3-4 dílech. 

04 Objednávka 5 metrů jednoho provedení je expedována v jednom kuse.

05 Objednaná délka tisku se může lišit od skutečné délky tisku maximálně o 5 %, která bude zahrnuta ve faktuře, např. zákazník objedná vzor 30 m X. Po vytištění 29 m je materiál hotový. V tomto případě expedujeme 29m a tato částka je fakturována. Rozdíl ve finančních prostředcích je kompenzován způsobem, který je pro klienta výhodný.

06 Občas se mohou vyskytnout drobné barevné rozdíly, když se stejný vzor tiskne v intervalech. To může být způsobeno mimo jiné tím, že materiál pro tisk bude pocházet z jiných výrobních šarží. 

07 Digitální tisk se liší od barvení, takže vzory s vysokým obsahem sušiny mohou mít vady ve formě „pruhování“. To je způsobeno technologií digitálního tisku, která se nedoporučuje pro barvení materiálů. Vysoký poměr jednobarevného podkladu ke vzoru zvyšuje riziko "proužků", které vzhledem k zvolené technologii tisku nepodléhají reklamaci. <09 Neneseme odpovědnost za chyby v souborech zákazníků.

10 Zákazník, který nám zašle projekt k vytištění, prohlašuje a potvrzuje, že k němu má veškerá autorská práva. Apoz nenese odpovědnost za nahraný soubor.


Číst článek
Nejčastější dotazy
  • Máte vlastní potisk, který máte zájem vytisknout? Nebo jste tvůrce, ilustrátor, grafik a máte zájem své vzory nabídnout právě pro tisk na látku? Neváhejte mi napsat. Není problém vytisknout Váš vlastní potisk nebo se domluvit na spolupráci.Cesta k tomu je jednoduchá, tak proč nebýt originální. 
  • Máte zájem o větší množství metráže? Jste tvůrce a kupujete raději např. 10m+? Napište mi a domluvíme se na individuální slevě přímo pro Vás. Platí na jakýkoli materiál při odběru alespoň 10m se stejným potiskem.

 

the feather (3)

Číst článek
2 položek celkem